Staf Jeugdopleiding

Management Team Jeugd

Naam Emailadres Functie
Dolf Roks d.roks@sparta-rotterdam.nl  Hoofd Jeugdopleiding
Camiel van Hoogstraten c.vanhoogstraten@sparta-rotterdam.nl Coördinator Terbregge (O.8 t/m O.16)
Jim Camphens j.camphens@sparta-rotterdam.nl Coördinator Organisatie Jeugd
Ben de Visser b.devisser@sparta-rotterdam.nl Coördinator Medische zaken

Coördinatoren

Naam Emailadres Functie
Pjotr van der Marel p.vandermarel@sparta-rotterdam.nl Coördinator O.10/O.11/O.12
Jim Camphens j.camphens@sparta-rotterdam.nl Coördinator O.8/O.9/O.10
Paul Simonis p.simonis@sparta-rotterdam.nl Fysieke trainingen
Mitchel van Gastel m.vangastel@sparta-rotterdam.nl Commerciële voetbalactiviteiten
Ruben den Uil r.denuil@sparta-rotterdam.nl Performance Coach
Jaap Sneep j.sneep@sparta-rotterdam.nl administratie
Cock van Dijk c.vandijk@sparta-rotterdam.nl Wedstrijdzaken O.17/O.19/Jong Sparta
 Jeroen Put wedstrijdzaken@sparta-rotterdam.nl Wedstrijdzaken O.8 t/m O.16
Sylva Homburg s.homburg@sparta-rotterdam.nl Coördinator studiebegeleiding
Willem Heijne w.heijne@sparta-rotterdam.nl Coördinator begeleidingsstaf
Kenneth Butter k.butter@sparta-rotterdam.nl Coördinator jeugdscouting

Technische staf

Naam Emailadres Functie
Frank van Kempen  F.vanKempen@sparta-rotterdam.nl Trainer O.19
Nico Jalink Assistent O.19
Nourdin Boukhari Assistent O.19
Demis Xanthopoulos d.xanthopoulos@sparta-rotterdam.nl Trainer O.17
Sinan Babacan Assistent O.17
Paul Simonis p.simonis@sparta-rotterdam.nl Trainer O.16
Marchel den Haan Assistent O.16
Rogier Veenstra Assistent O.16
Tim Roest t.roest@sparta-rotterdam.nl Trainer O.15 / Assistent O.17
David Golverdingen Assistent O.15
Ruben den Uil r.denuil@sparta-rotterdam.nl Trainer O.14 / Assistent O.19
Ruben Busé Assistent O.14
Brian Groeneweg b.groeneweg@sparta-rotterdam.nl Trainer O.13
Mark van Leeuwerden Assistent O.13
Mitchel van Gastel m.vangastel@sparta-rotterdam.nl Trainer O.12 / Assistent O.15
Jerrel Leeuwin Assistent O.12
Dominique de Bodt d.debodt@sparta-rotterdam.nl Trainer O.11
Tim Opmeer Assistent O.11
Danny Hoogeveen Assistent O.11
Pjotr van der Marel p.vandermarel@sparta-rotterdam.nl Trainer O.10 / Assistent O.16
Daniel Esajas Assistent O.10
Jim Camphens j.camphens@sparta-rotterdam.nl Trainer O.9 / Assistent O.13
Tom Hesselink Assistent O.9
John van Kaam  j.vankaam@sparta-rotterdam.nl  Trainer O.8
Ino Zinhagel Assistent O.8
Ron Ververs r.ververs@sparta-rotterdam.nl Coördinator Keepers / Keeperscoach
John van Beek j.vanbeek@sparta-rotterdam.nl Keeperscoach
Wesley van der Molen   Keeperscoach
Koen Berkheij k.berkheij@sparta-rotterdam.nl  Videoanalist

Medewerkers

Naam Emailadres Functie
Ben Wessels b.wessels@sparta-rotterdam.nl Materiaalbeheerder
Sylva Homburg s.homburg@sparta-rotterdam.nl Studiebegeleider
Cor de Jong c.dejong@sparta-rotterdam.nl Studiebegeleider
Quincy Breidel q.breidel@sparta-rotterdam.nl Studiebegeleider
Tim Santema studiebegeleiders@sparta-rotterdam.nl Studiebegeleider
Aad Bosch Facilitair medewerker
Mimount Chahchah Facilitair medewerker
Wim Heijne Gastheer thuiswedstrijden
Jose Heijne Gastvrouw thuiswedstrijden
Chris Koerten Speaker

Medische staf

Naam Functie
Ben de Visser Coördinator medische staf / Fysiotherapeut Terbregge (O8-O16)
Bas Nagtegaal Fysiotherapeut Stadion (O17/O19)
Fred Willemse Fysiotherapeut
Jurgen Boerleider Verzorger O19
Mark van Os Verzorger O17
Guvelle Carlos Verzorger O16
Farell Biekman Verzorger O15
Mitchell van der Heijden Verzorger O14
Maurice Huber Verzorger O13
Martijn de Waart Verzorger

Scoutingsstaf

Naam Functie
Kenneth Butter Coördinator jeugdscouting
Janus Braun Scout
Jos Mattijs Scout
Dick Sonneveld Scout
Patrick Bouwmeister Scout
Rene Oomen Scout
Dennis Oomen Scout
Robert de Cock Scout
Michiel Persson Scout
Gerard van Rijk Scout
Jörgen de Groot Scout
Dennis De Jesus Scout
René van Oeffel Scout

Begeleidingsstaf

Naam Functie
Cock van Dijk Teammanager Jong Sparta
Arjan Moesman Teammanager O.19
Emiel Bal Teammanager O.17
Ron Blok Teammanager O.19/O.17
Hesdy Kortstam Teammanager O.16
Leo Lekkerkerker Teammanager O.15
Maikel Laanen Teammanager O.14
Kor Meester Teammanager O.13
Mannon Boogaart Teammanager O.12
Cynthia do Rosario Teammanager O.11
Marc Duijf Teammanager O.10
Volkan Sayim Teammanager O.10
Beau van den Heuvel Teammanager O.9
Ravi Matadin Teammanager O.8
Shakib Derna Assistent scheidsrechter O.16
Arjan van der Weiden Assistent scheidsrechter O.15
Vacant Assistent scheidsrechter O.14
Dovannio Misiedjan Assistent scheidsrechter O.13