Staf Jeugdopleiding

Management Team Jeugd

Naam Emailadres Functie
Dolf Roks d.roks@sparta-rotterdam.nl  Hoofd Jeugdopleiding
Camiel van Hoogstraten c.vanhoogstraten@sparta-rotterdam.nl Opleidingsmanager
Jim Camphens j.camphens@sparta-rotterdam.nl Coördinator Organisatie Jeugd
Ben de Visser b.devisser@sparta-rotterdam.nl Coördinator Medische zaken

Coördinatoren

Naam Emailadres Functie
Pjotr van der Marel p.vandermarel@sparta-rotterdam.nl Coördinator O.10/O.11/O.12
Jim Camphens j.camphens@sparta-rotterdam.nl Coördinator O.8/O.9/O.10
Paul Simonis p.simonis@sparta-rotterdam.nl Fysieke trainingen
Mitchel van Gastel m.vangastel@sparta-rotterdam.nl Commerciële voetbalactiviteiten
Ruben den Uil r.denuil@sparta-rotterdam.nl Performance Coach
Jaap Sneep j.sneep@sparta-rotterdam.nl administratie
Cock van Dijk c.vandijk@sparta-rotterdam.nl Wedstrijdzaken O.17/O.19/Jong Sparta
 Jeroen Put wedstrijdzaken@sparta-rotterdam.nl Wedstrijdzaken O.8 t/m O.16
Sylva Homburg s.homburg@sparta-rotterdam.nl Coördinator studiebegeleiding
Mannon Boogaart Coördinator begeleidingsstaf
Kenneth Butter k.butter@sparta-rotterdam.nl Coördinator jeugdscouting

Technische staf

Naam Emailadres Functie
Dennis Krijgsman  D.Krijgsman@sparta-rotterdam.nl Trainer/Coach O.19
Nourdin Boukhari Assistent O.19
Paul Simonis p.simonis@sparta-rotterdam.nl Trainer/Coach O.17
Marchel den Haan Assistent O.17
Tim Roest t.roest@sparta-rotterdam.nl Trainer/Coach O.16
David Golverdingen Assistent O.16
Brian Groeneweg b.groeneweg@sparta-rotterdam.nl Trainer/Coach O.15
Jordy van de Sande Assistent O.15
Ruben den Uil r.denuil@sparta-rotterdam.nl Trainer/Coach O.14
Ruben Busé Assistent O.14
Gert-Jan van Leiden Assistent O.14
Dominique de Bodt d.debodt@sparta-rotterdam.nl Trainer/Coach O.13
Tim Opmeer Assistent O.13
Danny Hoogeveen Assistent O.13
Mitchel van Gastel m.vangastel@sparta-rotterdam.nl Trainer/Coach O.12
Casper Nek Assistent O.12
Paulo Leite Assistent O.12
Wouter van Alphen w.vanalphen@sparta-rotterdam.nl Trainer/Coach O.11
Tom Hesselink Assistent O.11
Pjotr van der Marel p.vandermarel@sparta-rotterdam.nl Trainer/Coach O.10
Daniel Esajas Assistent O.10
Gene Blomhof Assistent O.10
Jim Camphens j.camphens@sparta-rotterdam.nl Trainer/Coach O.9
Kevin Koesveld Assistent O.9
Beau van den Heuvel Assistent O.9
John van Kaam  j.vankaam@sparta-rotterdam.nl  Trainer/Coach O.8
Ino Zinhagel Assistent O.8
Ron Ververs r.ververs@sparta-rotterdam.nl Coördinator Keepers / Keeperscoach
Wesley van der Molen   Keeperscoach
Koen Berkheij k.berkheij@sparta-rotterdam.nl  Videoanalist

Medewerkers

Naam Emailadres Functie
Ben Wessels b.wessels@sparta-rotterdam.nl Materiaalbeheerder
Sylva Homburg s.homburg@sparta-rotterdam.nl Studiebegeleider
Cor de Jong c.dejong@sparta-rotterdam.nl Studiebegeleider
Quincy Breidel q.breidel@sparta-rotterdam.nl Studiebegeleider
Tim Santema studiebegeleiders@sparta-rotterdam.nl Studiebegeleider
Aad Bosch Facilitair medewerker
Mimount Chahchah Facilitair medewerker
Wim Heijne Gastheer thuiswedstrijden
Jose Heijne Gastvrouw thuiswedstrijden
Chris Koerten Speaker

Medische staf

Naam Functie
Ben de Visser Coördinator medische staf / Fysiotherapeut Terbregge (O.8-O.16)
Bas Nagtegaal Fysiotherapeut Stadion (O.17/O.19)
Wouter van Vroome Fysiotherapeut & Sport Scientist
Winston Boasie Krachttrainer
Edson Silva da Cruz FCT Trainer
Bas Nagtegaal Verzorger O.19
Mark van Os Verzorger O.17
Guvelle Carlos Verzorger O.16
Maurice Huber Verzorger O.15
Bente Verhulst Verzorger O.14
Mervijn Westerdijk Verzorger O.13

Scoutingsstaf

Naam Functie
Kenneth Butter Coördinator jeugdscouting
Janus Braun Scout
Jos Mattijs Scout
Dick Sonneveld Scout
Jarno van der Wilde Scout
Rene Oomen Scout
Dennis Oomen Scout
Robert de Cock Scout
Michiel Persson Scout
Gerard van Rijk Scout
Jörgen de Groot Scout
Dennis De Jesus Scout
Arthur Mendeszoon Scout
Slobodan van Ijzendoorn Scout
Marlon Mohunlol Scout

Begeleidingsstaf

Naam Functie
Cock van Dijk Teammanager Jong Sparta
Arjan Moesman Teammanager O.19
Emiel Bal Teammanager O.19
Hesdy Kortstam Teammanager O.17
Leo Lekkerkerker Teammanager O.16
Kor Meester Teammanager O.15
Maikel Laanen Teammanager O.14
Vacature Teammanager O.13
Mannon Boogaart Teammanager O.12
Vacature Teammanager O.11
Vacature Teammanager O.10
Beau van den Heuvel Teammanager O.9
Ravi Matadin Teammanager O.8